KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 7198457
nr 719 8457
Träskulptur
Signerad Andersson 1913, efter Carl XII: s likfärd, höjd: 17
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 18:05:04
800 kr
1.100 kr